YHTEYSTIEDOT

Seuran sähköposti simonkylan.ms@outlook.com

Puheenjohtaja
Antti Hepola
puh. 040 7412246
antti.hepola@vr.fi

Sihteeri
Asko Heikkilä
puh. 0405078841

HALLITUS
Antti Hepola, antti.hepola@vr.fi                    Puheenjohtaja
Heikki Mäkipörhölä, heikki.makiporhola@yit.fi       Vp.
Jukka Kekäläinen, jp.kekalainen@gmail.com        
Timo Rossi, Timo.Rossi@outokumpu.com  Web-ylläpito
Teijo Haaranen, teijo.haaranen@gmail.com
Asko Heikkilä, heikkasko@gmail.com   Sihteeri
Esa Hepola, esa.hepola@storaenso.com
Heikki Hissa, heikki.hissa1@gmail.com 

Varajäsenet
Markku Marttila, markkujaheleena.marttila@gmail.com
Risto Junes
Toni Eskola, toni.eskola3@gmail.com

JAOSTOT


Riistanhoitojaosto
Asko Heikkilä
puh. 040 5731376

Hirvijaosto
Antti Hepola
puh.040 7412246

Kenneljaosto
Heikki Mäkipörhölä 
puh. 050 3906481

Asko Heikkilä

puh.040 5078841

Kilpailujaosto
Heikki Hissa
puh. 040 5731376

Riistakolmio 

Timo Rossi 

puh. 040 8439525

Seuran edustaja Simon Rhy:n hallituksessa ja Simon hirviyhteisluvassa
Antti Hepola ja varalla Teijo Haaranen


Yhteydenotot ja palaute:

Voit ottaa yhteyttä seuraan yllä olevalla lomakkeella.  Voit myös hakea jäsenyyttä lomakkeella.  Käsittelemme asiat luottamuksellisesti.

Yhteydenotto *